Освітній проект для алергологів України

28-29 березня у м. Київ на базі Клініки алергологоії та імунології  «Форпост» пройшло навчання другого рівня Української школи молекулярної алергології та імунології. 

Навчання в школі проходить за програмою  Міжнародного мережевого університету молекулярної алергології та імунології за підтримкою Університету м. Вена (Австрія).

У роботі школи прийняли участь  провідні дорослі та дитячі алергологи України з Київа, Львова, Харкова, Одеси, Івано-Франківська та інших міст України.

Тема школи «Особливості лабораторної діагностики та лікування алергії до лугових, злакових та осінніх трав».

Особливості діагностики перехресної алергії знайшли відображення у лекції  професора Університету Відня Вікторії Гаріб, яка детально зупинилась на структурі різних алергенів, які визивають перехресні реакції та надають складності в діагностиці та лікуванні пацієнтів.

В роботі школи прийняли участь  координатор    Міжнародного мережевого університету молекулярної алергології та імунології в Україні, Головний імунолог та алерголог МОЗ України проф.. В.В.Чоп’як ,та Головний дитячий алерголог України, д.м.н. Т.Р.Уманець.

Як і занятті першого рівня  школи «Алергія до пилку весняних дерев та алергія до кліщів домашнього пилу» визвали не аби який інтерес практикуючих лікарів.

Занятті  Української Школи молекулярної алергології та імунології  вже  пройшли більше як 90 (дев’яносто)лікарів з усіх куточків України.

Такі сучасні методи навчання дозволяють швидко та ефективно підвищити  кваліфікацію лікарів та навчити сучасним методам молекулярної  діагностики та лікуванню  сублінгвальними та ін’єкційними формами алергенів.  

Все новости и публикации